מדיניות החזרים כספיים והחזרות

מדיניות ההחזרים וההחזרות שלנו נמשכת עד 14 יום.

אם חלפו 14 יום מיום הרכישה, לא נוכל להציע לך החזר או החלפה. כדי להיות זכאי להחזרה או החלפה, הפריט חייב להיות ללא שימוש ובאותו מצב שבו קיבלת אותו, להיות באריזה המקורית כשהיא סגורה לחלוטין. כמו כן, בחשבונית שתתקבל יצוין אם ניתן להחזיר ו/או להחליף את הפריטים שנרכשו.

קיימים מספר סוגים של פריטים שלא ניתנים להחזרה כגון: מוצרים מתכלים מחסניות דיו, וטונרים, חומרים נוזלים או גזים, מתנות, מוצרי תוכנה, משחק וידאו, כבלים, ויניל שנפתח וכל פריט שאינו במצבו המקורי, פגום או חסר בחלקים מסיבות שאינן נובעות מהטעות שלנו.

לא ניתן לקבל החזר על פריטים המוצגים במבצע ו/או כמתנה, רק פריטים רגילים. פריטים פגומים או לא תקינים אנו מחליפים רק עפ"י שיקול דעת החברה לאחר בדיקה שהפריט לא ניזוק או נפגע ע"י המקבל.

כדי להשלים את החזרתך, אנו דורשים קבלה או הוכחת רכישה. במידה ונאשר את ההחזר שלך, ישנם מצבים מסוימים שבהם החזרים חלקיים בלבד. אתה תהיה אחראי לשלם עבור עלויות המשלוח שלך בגין החזרת הפריט. עלויות המשלוח אילך אינן ניתנות להחזר וינוכה מסך ההחזר.

פריטים שנשלחו במתנה בעת הרכישה, יוחזר אלינו יחד עם הפריטים המוחזרים. במידה ולא יחויב במחיר רגיל וינוכה ממחיר ההחזר.

כל פריט שיוחזר לא יותר מ-14 יום לאחר הרכישה ויתקבל אצלנו ייבדק ואנו נשלח לך דוא"ל כדי להודיע ​​לך שקיבלנו את הפריט שהוחזר וכן נודיע לך על אישור או דחיית ההחזר שלך.

אם נאשר את ההחזר שלך, הוא יטופל וההחזר יבוצע אוטומטית על כרטיס האשראי או שיטת התשלום המקורית שבצעת בעת הרכישה וזאת לאחר ניכוי סך של 5% ובנוסף מחיר המשלוח ממחיר הרכישה וזאת בתוך 14 יום מאישור ההחזרה.

במידה לא קיבלת החזר תוך 14 יום מאישור ההחזר שלך, תחילה בדוק שוב את חשבון הבנק שלך או כרטיס האשראי, לאחר מכן צור קשר עם חברת האשראי שלך, ייתכן שיחלוף זמן מה עד שההחזר שלך יפורסם רשמית. לעתים קרובות יש זמן עיבוד לפני פרסום ההחזר. אם עשית את כל זה ועדיין לא קיבלת את ההחזר שלך עדיין, צור איתנו קשר בכתובת info@scsi.co.il.

אם אתה מחזיר פריטים יקרים, יש לשקול להשתמש בשירות משלוחים שניתן לעקוב אחריהם ואף
לרכוש ביטוח משלוח. קבלת הפריט שמוחזר בשלימותו המלאה הינה תלויה בך בלבד.

זמן משלוח תלויה באזור מגורך, הזמן עשוי להשתנות עד שהמוצר יגיע אליך. אין אנו אחראים למשלוחים שמתעכבים עקב חברת המשלוחים.

לפני החזרה של פריטים, יש ליצור איתנו קשר במיל ולהודיע על כוונתך להחזיר את הפריטים.

את הפריטים יש לשלוח ל:

סקזי מחשבים וסלולר בע"מ
רחוב רפאל איתן 5, פתח תקווה

זקוק לעזרה? צור איתנו קשר בכתובת   info@scsi.co.il